Aktualności

Zabawa karnawałowa

W dniu 18. 01. 2018 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy.  Szkolny korytarz wyglądał inaczej niż na co dzień i zamienił się w prawdziwą salę balową. Najpierw bawiły się dzieci klas 0 – III, a w drugiej części uczniowie klas IV-VII. Dzieci wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za  bohaterów znanych bajek i nie tylko.  Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie. Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki, jak przystało na prawdziwy bal. Były pociągi, korowody, kółeczka i tańce w parach. Wszyscy mogli uczestniczyć w zabawach i konkursach. Uczestnicy pierwszej części zabawy wybrali Króla i Królową Balu, którymi zostali uczniowie kl. III – Julia Skrzypek i Igor Iwasieczko. Każdy uczestnik, który miał na sobie strój karnawałowy otrzymał piękny dyplom. Humor dopisywał zarówno dzieciom, wychowawcom jak i rodzicom.

Druga część imprezy dedykowana uczniom klas starszych, również była niezwykle barwna i atrakcyjna. Nie brakowało konkursów, wspólnej zabawy i ciekawych tańców. Punktem kulminacyjnym był oczywiście wybór Króla i Królowej Balu, którymi zostali: Joanna Iwasieczko z kl. V i Maksymilian Ziętek z kl. VI. Atrakcją zabawy jak się okazało, był kebab i pizza, przywieziona na specjalne zamówienie. Oprawę muzyczną i dobrą zabawę, jak co roku, zagwarantował DJ Doman. Kiedy czas zabawy dobiegł końca uczniowie z żalem opuszczali imprezę. Bal umożliwił dzieciom, wychowawcom i rodzicom spędzenie czasu w miłej atmosferze, a wspólna zabawa przyniosła wiele radości.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Dzień ten dostarczył dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń. Kolejny bal karnawałowy już za rok .

Możliwość komentowania Zabawa karnawałowa została wyłączona