Aktualności,  Uroczystości

Uroczysty Dzień Nauczyciela w naszej szkole!

12.10.2018r uroczyście obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Okolicznościowe przedstawienie przygotowali uczniowie klasy VII i VIII pod kierunkiem pani Edyty Idec. Młodzi artyści piosenką, słowem i dowcipem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczycieli, ich poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków. Każdy z nauczycieli otrzymał słodki upominek.
Na zakończenie Akademii głoś zabrała p. Dyrektor Wioletta Grobel, która mówiła o trudnej, ale jakże pięknej pracy nauczyciela. Podziękowała za dotychczasowe zaangażowanie oraz życzyła wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie. Piękne życzenia przekazała w imieniu wszystkich rodziców Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Katarzyna Mierzwa.

Podziękowania:

W imieniu wszystkich Pracowników Szkoły oraz własnym składam serdeczne podziękowania Samorządowi Uczniowskiemu i wszystkim Uczniom, za każde otrzymane życzenia i przygotowaną przepiękną część artystyczną. Dziękuję również przedstawicielom Rady Rodziców za uczestnictwo w akademii, wyjątkowe prezenty,                      a przede wszystkim za przepiękne życzenia, które złożyła p. Katarzyna Mierzwa – Przewodnicząca Rady Rodziców.

Wioletta Grobel – dyrektor szkoły

Obraz może zawierać: 7 osób, ludzie na scenie, ludzie stoją i w budynku

Obraz może zawierać: 15 osób, uśmiechnięci ludzie, w budynku

Obraz może zawierać: 7 osób, ludzie na scenie, ludzie stoją i w budynku

 

Możliwość komentowania Uroczysty Dzień Nauczyciela w naszej szkole! została wyłączona