Aktualności,  Zajęcia pozalekcyjne

IV Wieczór Filmowy czyli spotkanie z dobrym filmem !!!

Sala wypełniona uczniami, którzy zupełnie dobrowolnie siedzą w szkole do 24.00 i są jeszcze z tego faktu zadowoleni? Trudno w to uwierzyć, tym razem jednak powód był szczególny.
Oto bowiem w piątek, 11 maja, od godziny 19.00 w naszej szkole rozpoczął się IV Wieczór Filmowy dla uczniów klas IV – VII. Uczniowie wzruszali się i mocno przeżywali film Marka Hermana „ Chłopiec w pasiastej piżamie” oraz śmiali się oglądając film „ Jumanji: Przygoda w dżungli” w reżyserii Jake’a Kasdana .
Miłym elementem wieczornego pobytu w szkole były kebaby, które jedzone w dużej grupie smakowały wyjątkowo.
Organizatorem wieczoru była dyrektor szkoły Wioletta Grobel. Szkoła to nie tylko lekcje, klasówki i oceny – to także miejsce, w którym każdy stara się wychodzić naprzeciw zainteresowaniom uczniów, proponując im szereg dodatkowych zajęć i atrakcji, dzięki którym mogą rozwijać swoje pasje, ale też spędzać czas w dobrym towarzystwie, robiąc coś przyjemnego.
Wydarzenie to miało na celu zaciekawienie młodego widza „dobrym” filmem, jak również miało charakter integracyjny. Uczniowie z ogromnym zaciekawieniem i niecierpliwością czekają na kolejny Wieczór Filmowy.

Możliwość komentowania IV Wieczór Filmowy czyli spotkanie z dobrym filmem !!! została wyłączona