Aktualności,  Uroczystości

Dzień Babci i Dziadka

Kochanym Babciom i Dziadziom ślemy życzenia

Dzień Babci i Dziadka to jedne z najpiękniejszych dni w roku. W tych dniach Babcie i Dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości. Dnia 23 stycznia 2018r. w naszej szkole  odbyła się wyjątkowa uroczystość z okazji tych jakże ważnych Świąt. Zaproszeni Dziadkowie licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt. Dla kochanych Gości rodzice przygotowali poczęstunek w postaci ciasta, kawy i  herbaty, a dzieci wspaniały program artystyczny.
Uroczystość rozpoczęła Pani dyrektor Wioletta Grobel, która serdecznie przywitała przybyłych Gości i złożyła życzenia wszystkim Babciom i Dziadkom. Na pięknie udekorowanym korytarzu szkolnym dzieci pod kierunkiem pani Beaty Idec i pani Moniki Dereń – Turek, przedstawiły wspaniały program artystyczny. W większości były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane tematycznie z tymże Świętem.
Oprócz montażu słowno – muzycznego, szanowni Goście obejrzeli także pokazy taneczne w wykonaniu dzieci oddziału przedszkolnego i klas I – III.  Występ bardzo się podobał, o czym świadczyły gromkie brawa. Następnie dzieci Babciom i Dziadkom wręczyły własnoręcznie przygotowane prezenty, które wzbudziły zachwyt.
Atmosfera tej uroczystości była wspaniała, podziękowaniom ze strony Gości nie było końca. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci, poprzez wiersz, piosenkę i taniec, mogły wyrazić kochanym Babciom i Dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie.

Możliwość komentowania Dzień Babci i Dziadka została wyłączona